O nás

o_vyuce_jazyku_online

Naše Online Jazyková škola se vyznačuje hlavně svou praktičností. V našich online jazykových kurzech se snažíme naučit studenty ihned využívat jazyk prakticky a aby jej mohli používat ihned a beze obav. Dbáme na to, abyste v našich online kurzech konverzovali co možná nejvíce, a to bez ohledu na to, zda jste úplný začátečník, nebo pokročilejší student. Nejsme zastánci biflování nazpaměť, ale snažíme se jazyk prakticky používat a tím přirozeně memorovat. 

Naše Online Jazyková škola Vám nabízí, jak už z názvu vyplývá, online výuku jazyků za pomocí platforem jako například Skype, Teams, Zoom, Google Meet a jiné. Naše certifikované jazykové kurzy Vám umožní vzdělávat se kdykoliv a kdekoliv, a to klidně z pohodlí Vašeho domova, auta či kanceláře. 

V našem portfoliu naleznete širokou škálu akreditovaných online kurzů cizích jazyků od angličtiny, španělštiny, korejštiny, ukrajinštiny až po japonštinu a mnoho dalších. Všechny jazykové kurzy jsou uzpůsobeno pro všechny věkové skupiny a jazykové úrovně. Naše jazykové lekce využívají děti, mládež, dospělí i senioři.

K výuce angličtiny používají naši lektoři zejména Callanovu metodu, které je známá jako “anglicky 4x rychleji”. Empirický výzkum prokázal, že pomocí výuky Callanovou metodou student dosáhne mety prvního certifikáty ve čtvrtině času oproti standardním metodám výuky angličtiny. Lekce jsou velmi dynamické a budete hovořit mnohem častěji než při jakékoli jiné metodě výuky jazyků. Callanova metoda ale nabízí mnohem víc než jen konverzaci. Rozvíjí veškeré aspekty jazyka, a proto kromě mluvení procvičíte také psaní, poslech s porozuměním nebo správnou výslovnost při čtení. Pokud máte zájem, přečtěte si více o Callanově metodě.

Mimo Callanovu metodu Vám nabízíme také standardní metodu výuky, kterou využijí převážně konzervativně založení studenti. Naše Online Jazyková škola nabízí také standardní přípravu na jazykové zkoušky B1, B2 a C1 (mezi které patří např. TOEFL, TOEIC, FCE, DELE, IELTS atd.) nebo přípravu k maturitní zkoušce z angličtiny anebo jiných jazyků. 

Kromě online jazykových kurzů pro jednotlivce a menší skupiny nabízíme i firemní online jazykové kurzy, které Vám přizpůsobíme na míru tak, aby se Vaši zaměstnanci učili jen potřebnou látku, kterou v praxi skutečně využijí. Naučíme je slovní zásobu týkající se dané profesní oblasti, gramatiku, užitečné fráze, formální pravidla a nejběžnější jazykové kolokace, které přijdou vhod nejen při tolik důležité komunikaci s klienty, ale i při pro vyřizování korespondence a telefonátů. 

Velkou výhodou naší Online Jazykové školy je, že nemusíte platit nic předem, konečná částka za online jazykový kurz je rozdělena na měsíční splátky bez jakéhokoliv navýšení. Online Jazykové lekce naší jazykové školy lze také uhradit formou benefičních poukazů, které bývají častými zaměstnaneckými benefity. Typu Sodexo, Up Unišek, Up Cadhock, Benefity, Up Gallery Beta, Edenred, Sodexo, Benefit Management.

Našim studentům poskytneme veškerou potřebnou pomoc a podporu, kterou potřebují ke zlepšení svých jazykových dovedností a s tím i často spojený rozvoj profesních znalostí. Zakládáme si na profesionalitě našich lektorů a disponujeme rodilými mluvčími z celého světa. Klademe důraz na individuální přístup, dobrých vztazích a vytvoření příjemné atmosféry při Vašem studiu. Častá doporučení našich studentů je pro nás největší motivací.

Vyzkoušejte Ukázkou lekci výuky jazyků zdarma s posuďte sami. Anebo kontaktujte naši koordinátorku online jazykových kurzů s jakýmkoli dotazem.

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025