Doporučení

Doporuceni_jazykove_kurzy_skype

Naše Online Jazyková škola staví na spokojenosti našich studentů. Velké procento našich nových studentů k nám přichází právě díky doporučení svých známých, čehož si velice vážíme.

Pročtěte si zkušenosti našich klientů z našich online jazykových kurzů, které naše Online Jazyková škola nabízí. Jsme pyšní na Vaše kladné reference nejen u výuky angličtiny Callanovou metodou, ale také na pozitivní ohlasy na lekce ostatních jazyků.

Pravidelně monitorujeme průběh jednotlivých lekcí, kvalitu lektorů a splnění představ studentů. Klademe velký důraz na profesionalitu našeho online lektorského týmu, který je pečlivě a svědomitě vybírán a také neustále vzděláván jak v oblasti jazyka, tak i v rámci metodiky a psychologie výuky. Zakládáme si na přátelském, avšak stále profesionálním jednání.

Doporučení

doporuceni_jazykove_kurzy_online Marcela Sýkorová - Ostrava

Callanova metoda mi velmi vyhovuje. Každou hodinu se opakují ve větách slovíčka z minulých lekcí, takže i když doma není tolik času na přípravu, tak se slovíčka vryjí do paměti a zůstanou tam. V lekcích se stále mluví, díky malým skupinkám se často dostanu na řadu, na konci lekce mám vždy dobrý pocit z toho, že jsem na tom zase o něco lépe, jak se slovní zásobou, tak s mluvením a správným tvořením vět. Měla jsem možnost poznat 2 lektory a oba jsou moc příjemní - naprostá spokojenost.

doporuceni_jazykove_kurzy_online

Pavel Koukal - Ústí nad Labem

Jsem dost vytížený, takže jsem hledal nějakou alternativu, abych nemusel nikam docházet. Rozhodl jsem se pro výuku přes Skype. Na prvním místě u mě asi bodovalo, že okamžitě reagují a do ničeho mě netlačili a ukázka s lektorem byla bez chyb. Jsem spokojen jak s lektorem, tak s cenou. Chodit někam pravidelně mi moc nevyhovuje a sám se taky nepřinutím dělat něco online. Skype je pro mě ideální, s lektorem se domlouvám z hodiny na hodinu a za tu cenu jen já a lektor, opravdu dobrý a předem neplatím nic! Jednání se zástupci taký dobrý.

doporuceni_jazykove_kurzy_onlineJana K. - Ludgeřovice

S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u more, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit no přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

 

doporuceni_jazykove_kurzy_online Karel Vrchlík - Ostrava

Nejsem obvykle typem člověka, co píše reference, ale velmi rád poskytnu reference škole, ve které jsem konečně narazil na přístup, který vyžaduji i od svých zaměstnanců. Začal jsem jako úplný začátečník, musím říct, že na ukázce byl pro mě systém výuky šokem, první 10 minut jsem přemýšlel, jestli neodejít, nicméně pak jsem se chytil a pochopil v čem je ta Callanova metoda. Nemusíte se doma biflovat, na to nemám čas ani chuť, v hodině to do vás přímo ládují, že nemáte čas se ani napít a hned chtějí, abyste mluvili. Po chvilce opadl ostych, nikdy bych nevěřil, že po pár lekcích zplodím smysluplné věty v lehčí konverzaci. 

doporuceni_jazykove_kurzy_online

Marek Gaube - Ostrava

Výuku navštěvuje moje dcera. Způsob výuky je úplně jiný než na základní škole. Určitě lepší. Učí se v malých skupinkách a je neustálá konverzace, což je to nejlepší. Dcera si kurz pochvaluje. Už párkrát věděla na zákl. škole něco, co její spolužáci vůbec ještě neslyšeli. A její výslovnost (přízvuk) je na jiné úrovni než od spolužáků na zákl. škole. Strašně jí kurz baví, má ráda i lektorky, které ji vyučují, jsou velmi přátelské, ale umí být i přísné, když je potřeba. 

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025