Online výuka angličtiny pro seniory

Vyuka-anglictiny-online-pro-seniory

28. února 2023, 13:05

Jak jste se již mohli dočíst v předchozích článcích, online angličtina má obecně spoustu výhod. Nemusíte mít ostych a nepříjemný pocit z osobního kontaktu s lektorem, neboť si s ním pouze povídáte skrze videohovor. Zároveň se můžete učit anglicky z pohodlí domova, což mohou ocenit právě senioři. Množství a délku lekcí si můžete určit podle Vašeho volného času.

Pokud jste tedy aktivní a máte v důchodu spoustu volného času, směle do toho trávit jej studiem angličtiny – lekce můžete mít i dvakrát či třikrát týdně! Spojíte také příjemné s užitečným – studium angličtiny, jejíž znalost je v dnešní době téměř nezbytná, a popovídání si. Při individuální online výuce angličtiny jsou zde naši lektoři pouze pro Vás, odpadne Vám tudíž stres z výuky ve skupince a rozdílů mezi jednotlivými studenty. Pečlivě vybraný lektor či lektorka k Vám bude přistupovat individuálně, trpělivě a s chutí pomoci Vám naučit se anglicky i v pokročilém věku.

Jakou metodu výuky zvolit?

Nejefektivnější je výuka angličtiny za pomocí Callanovy metody, známé také jako Anglicky 4x rychleji. Díky pevně dané struktuře vět a neustálé pomoci lektora se ani úplní začátečníci v angličtině nemusí ničeho bát. Kromě výuky Callanovou metodou samozřejmě nabízíme také klasickou formu výuky s hlubším zaměřením na gramatiku, poslechem, trénováním čtení a další. Ti pokročilejší mohou s lektorem také pouze anglicky konverzovat a rozšířit si slovní zásobu v oblasti, která je zajímá. Možnostem se meze nekladou, stačí se pouze odhodlat!

Kontaktujte nás a domluvte si ukázkovou lekci angličtiny po telefonu zdarma!

Máte-li zájem obohatit se v pokročilejším věku o nové vědomosti a zážitky, neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů. Můžete si rovnou domluvit ukázkovou lekci zdarma, po které se rozhodnete, zda Vám online výuka angličtiny vyhovuje. Napište nám na e-mail info@vyukajazykuonline.cz či nám zavolejte na číslo +420 774 118 911.

« zpět

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025