Callanova metoda, známá též jako Anglicky 4x rychleji

callanova_metoda_online

12. března 2022, 9:59 

Callanova metoda je poměrně novou metodou výuky jazyka, která vznikla v druhé polovině 20. století. Způsob výuky podle Callanovy metody je unikátní v tom, že i úplný začátečník bez předchozí zkušenosti s anglickým jazykem, zvládne konverzovat a skládat jednoduché věty již během první hodiny. 

Princip je založen na častém opakování, otázky jsou pečlivě formulovány tak, aby si student v každé hodině procvičil jak nová slovíčka, gramatiku, tak i správnou stavbu struktury anglické věty. Callanova metoda nelpí na učení se nazpaměť. V hodinách této efektivní metody výuky jazyků se simuluje cizojazyčné prostředí a cílem je naučit studenta anglický jazyk využívat v praxi, odbourat tolik běžný strach z mluvení a zvýšit jeho sebedůvěru ve vlastním projevu v cizím jazyce.  

Jedná se o jednu z nejrychlejších výukových strategií pro získání nejen jazykových dovedností, ale zároveň sebejistoty a odvahy ve vlastním vyjadřování. Také se jí přezdívá anglicky 4x rychleji, a to proto, kdy bylo empirickým výzkumem prokázáno, že na úspěšné složení jazykové zkoušky Vám bude stačit jen čtvrtina času než u klasických výukových metod. Výuka Callanovou metodou je vhodná pro studenty všech jazykových úrovní, a to od začátečníků až po velmi pokročilé studenty. 

Pokud Vás výuka Callanovou metodou zaujala, rezervujte si v naší Online Jazykové škole nezávaznou a zcela zdarma online ukázkovou lekci.

« zpět

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025