Tipy pro samouky japonštiny

Tipy-pro-samouky-japonstiny

Jak se naučit japonsky? Toto je otázka, kterou si klade mnoho lidí, kteří chtějí zlepšit své jazykové schopnosti a rozšířit své možnosti v komunikaci s lidmi z Japonska. Pokud se chcete naučit japonsky, nejlepším způsobem je vstoupit do jazykového prostředí a mluvit nejen s rodilými mluvčími japonštiny. Kromě cesty do Japonska nebo studia v jazykové škole ale můžete využít také následující tipy pro samouky.

Začněte se učit japonskou abecedu hiragana a katakana

Japonská abeceda je odlišná od latinky, ale naučit se základy je klíčové pro pochopení japonského jazyka. Začněte s hiraganou a katakanou a postupně se ponořte do kanji a romaji.

Používejte japonské zdroje

Můžete si stáhnout japonské aplikace na učení se cizích jazyků nebo sledovat japonské filmy a seriály s titulky.

Naučte se základní japonskou slovní zásobu

Japonský jazyk je velmi odlišný od angličtiny i češtiny, takže se nebojte začít se základními slovy, jako jsou čísla, barvy a základními frázemi.

Cvičte japonskou gramatiku

Japonská gramatika může být složitá, ale trpělivost a pravidelné procvičování jsou klíčem k úspěchu!

Najděte si učitele japonštiny

Pokud byste chtěli pokročit rychleji, najděte si rodilého mluvčího nebo jiného lektora japonštiny, který Vám může poskytnout pravidelnou zpětnou vazbu a provede Vás všemi úskalími japonského jazyka.

Budete-li pravidelně trénovat, naučit se japonský jazyk nemusí být tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vytrvalost a pevná vůle jsou klíčové, stejně jako u studia jiných cizích jazyků. Tak se do toho pusťte, vyberte si lektora a uvidíte, jak rychle se budete posouvat vpřed!

Pokud máte zájem o kurzy japonštiny, kontaktujte nás!

Kromě individuálních hodin japonštiny nabízíme i skupinové kurzy japonštiny pro začátečníky i pokročilé. Neváhejte a domluvte si ukázkovou lekci zdarma! Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@vyukajazykuonline.cz nebo na telefonním čísle 774 118 911.

« zpět

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025