Originální dárek - dárkový poukaz na výuku cizích jazyků

Darkovy_poukaz_vyuka_jazyku

1. září 2022, 14:23

Věnujte poukaz na výuku jazyků jako originální dárek pro vaši rodinu či přátele!

Angličtina je nejrozšířenějším jazykem, kterým se domluvíte téměř ve všech zemích. Spousta lidí ale touží i po studiu jiných cizích jazyků, než je  angličtina.  Proč tedy nespojit příjemné s užitečným? V dnešní době je velmi oblíbené darovat svým blízkým zážitkové dárky nebo dárek, který vyvolá v lidech touhu něco  zažít. Originálním dárkem je poukaz na online výuku jazyků.

Naše jazyková škola sídlící v centru Ostravy Vám vše pomůže uskutečnit. Je to tak snadné. Stačí Vám i jedna hodina týdně a Vaše úroveň cizího jazyka se  zlepší natolik, že se téměř ve všech zemích domluvíte bez problému. Zbavíte se strachu z konverzace a ještě si příjemně popovídáte s lektorkou či lektorem.

Koho je vhodné poukazem obdarovat?

Dárkový poukaz na výuku jazyků se hodí pro všechny generace. Ať už hledáte dárek pro babičku, dárek pro muže či dárek pro ženu. Pokud si nevíte rady s dárky,  pak je  dárkový poukaz na výuku jazyků tím nejlepším dárkem k narozeninám, výročí, blížícím se Vánocům nebo i jen tak pro radost.

Lámete si hlavu s dárky pro děti? Zkuste jít po něčem a netradičním a užitečném zároveň! V poslední době je velice oblíbené darovat poukaz na výuku jazyků i dětem. Pro děti je tento originální dárek velkým přínosem. Například malá Anička dostala poukaz od maminky na Vánoce a díky tomu se začala zdokonalovat v angličtině. Sama si řekla o pokračování. Lektorka jí pomáhá s úkoly z angličtiny, učí ji zajímavá anglická slovíčka apod. Rovněž se díky lekcím angličtiny naučila plánovat a rozvrhnout si svůj čas. Lekce si sama domlouvá, občas ruší a vymýšlí náhradní termíny. Je to pro ni velmi dobrá zkušenost do života.

Výhody dárkového poukazu na online výuku jazyků

Velkou výhodou je možnost koupě poukazu na výuku jazyků na libovolnou částku, tudíž je dárek přizpůsoben na míru každému obdarovanému. Každý se může učit dle svých časových možností a preferencí. Nezáleží na věku ani na pohlaví. 

Proto, když si nevíte rady s dárky, ať už k narozeninám nebo na Vánoce, věnujte náš poukaz na studium jazyka. Určitě svým blízkým uděláte velkou radost a budete mít skvělý pocit z toho, že jste jim darovali něco užitečného a zároveň velmi originálního.

Kontaktujte nás!

Pokud byste měli o dárkový poukaz zájem, neváhejte a kontaktujte naši referentku jazykových kurzů na telefonním čísle 774 118 911 či zašlete e-mail na adresu info@vyukajazykuonline.cz

 

« zpět

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025