Lektoři výuky jazyků online

Lektoři_jazyků_online

26.července 2022, 10:45

Pojďme si spolu představit náš lektorský tým a říct si něco o tom, jak naši lektoři pracují, co je pro nás při výběru lektora důležité, a zjistit něco o rodilých mluvčích, kteří u nás vyučují.

Jak probíhá příjem lektorů jazyků

Lektorský tým naší Online Jazykové školy je tvořen jak českými lektory s vysokoškolským vzděláním, jazykovými certifikáty či zkušenostmi ze zahraničních pobytů, tak i rodilými mluvčími z různých koutů světa. Ti jsou také nedílnou součástí naší jazykové školy. Lektory pro naši Online Jazykovou školu vybíráme velmi důkladně. Musejí projít náročným přijímacím řízením a následně se neustále vzdělávají a zlepšují na různých seminářích, které jsou zde pro ně připraveny. V našem týmu jsou opravdoví profesionálové, kteří mají nejvyšší úroveň cizích jazyků. Pokud máte zájem, můžete si také prohlédnout přehled kurzů, které nabízíme. 

Bereme také v potaz, že je velmi důležité, aby měli naši lektoři a studenti v naší Online Jazykové škole pohodovou atmosféru a příjemný vztah s lektory. Zakládáme si tedy na tom, aby lektoři byli milí, ochotní, chápaví a přátelští a s dotazy nebo pochybnostmi našich studentů si dokázali poradit. Abychom se ujistili, že výuka cizích jazyků v naší Online Jazykové škole probíhá tak, jak má, provádíme každý semestr hospitace online lekcí našich lektorů a zajišťujeme tak stabilně vysokou úroveň výuky, kterou naše jazyková škola nabízí po celý rok.

Jak jsme již zmiňovali, při výběru lektorů si dáváme opravdu záležet a naše podmínky pro přijetí jsou velmi striktní. Není samozřejmostí, že lektor z jiné jazykové školy u našeho přijímacího řízení uspěje. Náš vstupní test, který musí uchazeč absolvovat, je opravdu na nejvyšší úrovni obtížnosti. Není přípustné, abychom do svého týmu lektorů přijali někoho, kdo nemá výbornou znalost jazyka a často se stává, že již vyučující lektory z jiných jazykových škol odmítneme.

Náš tým rodilých mluvčích

Jak jsme již zmiňovali, náš lektorský tým je obohacen také o rodilé mluvčí, kteří jsou z různých částí světa. S našimi rodilými mluvčími se můžete učit angličtinu, francouzštinu, němčinu, španělštinu, ruštinu, čínštinu, japonštinu, švédštinu, ukrajinštinu, korejštinu nebo češtinu pro cizince. Také s nimi můžete poznat více do hloubky i kulturu zemí daného jazyka, a tudíž i kulturu lektorů, kteří z těchto míst pochází, a určitě Vám svou zemi skrze výuku konkrétního jazyka rádi přiblíží. Lektoři, kteří jsou zároveň rodilými mluvčími, mají zkušenosti s výukou cizího jazyka a zvládají gramatiku na velmi dobré úrovni tak, aby ji byli schopni dopodrobna svým studentům vysvětlit.  

Jsme ta pravá volba pro každého

Díky striktně utvořenému týmu lektorů naše Online Jazyková škola vytváří ideální prostředí pro to se začít učit cizí jazyk online právě u nás. Ať už jde o jakýkoliv typ jazykového kurzu nebo jen zopakování základních frází na letní dovolenou, jsme tou pravou volbou. S výběrem lektora rádi pomůžeme a můžete si také zvolit, zda preferujete online výuku s českým lektorem či s rodilým mluvčím.

Pokud jste začátečník, určitě se nemusíte bát, že by se Vám u nás nedařilo. Náš výukový systém je nastaven tak, abychom Vás zařadili do správné jazykové úrovně, a tudíž do správného kurzu, který na Vás nebude příliš pomalý, ale ani pokročilý. Toho docílíme pomocí našeho jazykového rozřazovacího testu, který je strukturován tak, aby nám počet Vašich správných odpovědí napověděl, ve které jazykové úrovni se nacházíte a do které úrovně Vás zařadit. 

Neváhejte v případě zájmu kontaktovat referentku našich online jazykových kurzů.

 

 

« zpět

Online Jazyková škola

E-mail: info@vyukajazykuonline.cz

Tel.: +420 774 118 911

IČ.: 28595025